Projelerimiz
Projelerimiz
Topluma, Paydaşlarımızla birlikte Geri Dönüşüm Bilincini Kazandırmak ve Doğa'ya Borcumuzu ödemek için buradayız.

Sürdürülebilir bir geri kazanım sisteminin geliştirilebilmesi için hayata geçirdiğimiz projelerimiz.

Çöp Konteynerleri Projesi

Çöp Konteynerleri Projesi

Bu Projenin Amacı Kamu Kurum ve Kuruluşları, Özel Şirketler, Konutların Kısacası İnsanların Yaşam Alanı Olan Tüm Noktalardaki Atıklarını Sınıflandırıp Kolayca Atabilecekleri Çevreyle Uyumlu, Bu Koteynerler Alanına Göre Çeşitli Ebatlarda Üretimi Yapılmıştır. Bu konteynerlerdeki sınıflandırılmış ürünler işlenerek doğaya zarar vermeden ekonomiye ve insanların kullanımına kazandırılmaktadır

DETAYLAR
Monolight Yol Aydınlatma ve Tabela Projesi

Monolight Yol Aydınlatma ve Tabela Projesi

MONOLİGHT İçerisinde Bulunan Doğal Özel Karışım Maddesi Sayesinde Gündüz Güneş Enerjisini Alıp Akşamları Yansıtıcı Monolight Özelliği ile bir çok alanda kullanılması sağlanmaktadır. Kullanıldığı Alanlar; 1-Trafik Güvenlik Malzemesi 2-Bina Cepheleri 3-Bilgilendirme Tabelası 4-Logo Çalışmaları 5-Park ve Bahçelerde 6-Bisiklet ve Yürüyüş Yollarında Olmak üzere Monolight İstenilen Ebatlara göre özel İmal edilmektedir.

DETAYLAR
ÖTL PROJESİ

ÖTL PROJESİ

ÖTL (Ömrünü Bitirmiş Lastikler) İş Makinası Lastiği, Komyon, Tır ve Binek Araç Lastiklerinin Çevre Bakanlığının Yetkilendirilmiş Kuruluşları Tarafından, Uzman Ekiplerce Toplanarak Sonrasında Çeşitli İşlemlerden Geçirilerek Geri Dönüşümü Yapılarak Doğaya ve Ekonomiye Kazandırılması Amaçlanmaktadır. Bu Sayade Dünyamız İçin Çevre Kirliliği Riski ve Doğayı Tektit Eden Bu Zehirli Maddeler Bertaraf Edilmektedir. TÜGER Bu Konudaki Çalışmalarını Başarılı Bir Şekilde Sizler İçin Sürdürmeye Devam Edecektir.

DETAYLAR