Kocaeli Haber Dünyası
Kocaeli Haber Dünyası
  • 13.08.2021
TÜGER Körfez Belediye Başkanını Ziyaret Etti

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ e Ziyaret..

Kocaeli’nde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği– adına Genel Başkan Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ ü ziyaret etti. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ e dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt belediye olarak geri dönüşüm konusuna önem verdiklerini, ilçe olarak sanayi, ticaret ve  denizcilik sektörlerin faaliyetlerinin sürdürdüğü yeşil ve mavi rengin hakim olduğu bu  bölgede hizmet verdiklerini ve doğanın korunması için geri dönüşümünün sağlanmasının zorunlu olduğunu belirtti. Derneğin kurulmasının çok sevindirici bir haber olduğunu söyleyen Şener Söğüt,  geri dönüşüm konusunda dernek tarafından sunulacak proje çalışmalarının desteklenmesi hususunda yardımcı olunabileceğini belirtti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt,  TÜGER-Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt’ a ziyaretleri için teşekkürlerini  iletti.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri,  Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ e misafirperverliği ve geri dönüşüm konusunda derneğin sunacağı projelere destek sunabilecekleri konusundaki paylaşımı için teşekkürlerini sundular.