Metropol TV
Metropol TV
  • 24.08.2021
TÜGER’den Fatma Kaplan Hürriyet’e Ziyaret

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Ziyaret

Kocaeli’nde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği– adına Genel Başkan Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt; İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ i ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’ e dernek çalışmaları ve dernek olarak geliştirdikleri proje çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi ve şahsının geri dönüşüm konusuna önem verdiklerini, belediye olarak çeşitli projeler geliştirdiklerini, bu projelerden biri olan: İzmit Belediyesi ve İzmit Kent Konseyi tarafından çocukları geri dönüşüme teşvik etmek amacıyla yaptıkları “Çocuk Ödül Market projesi” hakkında bilgi verdi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, derneğin kuruluşunun geri dönüşüm adına doğru bir adım olduğunu, bölge nüfusunun ve sanayileşme yoğun olduğu bölgemizde geri dönüşüm bilincinin tüm vatandaş ve kurumlarda oluşması gerektiği söyledi.

Geri dönüşüm konusunda dernek tarafından paylaşılacak projeler konusunda İzmit Belediyesi olarak yardım ve destek sunana bileceklerini belirtti. Dernek Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt’ a ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

 

Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız da eşlik etti. Başkan Bülent Yıldız derneğin kurulmasının isabetli bir girişim olduğunu böyle bir girişimde bulunan dernek yönetimini kutladığını ifade etti.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri: topluma geri dönüşüm bilincini kazandırmak üzere kurdukları dernek ile projeler geliştirerek geri dönüşüm konusunda toplumsal bilinci oluşturmak istediklerini, projelerini en kısa zamanda kendilerine sunma arzusunda olduklarını belirterek, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundular.

Ayrıca TÜGER yetkilileri Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri görüşme sonrasında İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun’ u ziyaret etti. Kendilerine dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun dernek yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt Emirşah Torun’ a teşekkür ettiler.

Dosyayı İndir