Kocaeli Haber Dünyası
Kocaeli Haber Dünyası
  • 15.08.2021
TÜGER’den Deniz Ticaret Odasına Ziyaret

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden Deniz Ticaret Odası Kocaeli  Şubesi’ ne Ziyaret

Kocaeli’nde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği– adına Genel Başkan Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt; Deniz Ticaret Odasın Kocaeli Şubesini ziyaret etti. Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel’ e dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel, oda olarak üyeleri ile geri dönüşüm konusuna önem verdiklerini, coğrafi durum bakımından üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizin denizlerine sahip çıkması gerektiğini,  atıkların geri dönüşümünün sağlanmasının zorunlu olduğunu söyledi. Vedat Doğusel, derneğin kuruluşunun geri dönüşüm adına doğru bir adım olduğunu ve  geri dönüşüm konusunda dernek tarafından paylaşılacak projeler konusunda yardım ve destek sunanabileceklerini belirtti.

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Yetkilisi Yusuf Yıldız tarafından oda ve faaliyetleri hakkında sunum yapıldı. Sunum sonrası Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel, TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Dernek Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt’ a ziyaretleri için teşekkürlerini  iletti.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; topluma geri dönüşüm bilincini kazandırmak üzere kurdukları dernek ile projeler geliştirerek geri dönüşüm konusunda toplumsal bilinci oluşturmak istediklerini, üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin denizlerini kirletmeme konusunda bilinçli hareket edilmesinin dernek için önem arz ettiğini belirttiler. Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Doğusel’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundular.

Dosyayı İndir