Kocaeli Haber Dünyası
Kocaeli Haber Dünyası
  • 15.08.2021
TÜGER'den Körfez Ticaret Odasını Ziyaret

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden Körfez Ticaret Odasını Ziyaret

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden Körfez Ticaret Odasını Ziyaret

Kocaeli’nde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği– adına Genel Başkan Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt; Körfez Ticaret Odasını ziyaret etti. Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk’ e dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, oda olarak üyeleri ile geri dönüşüm konusuna önem verdiklerini, atıkların geri dönüşümünün sağlanmasının zorunlu olduğunu, dünya nüfusunun arttığını buna karşılık olarak kaynakların yeterli olmadığını söyledi.   Derneğin kurulmasının da çok isabetli bir karar olduğunu düşündüğünü dile getirerek geri dönüşüm konusunda dernek tarafından sunulacak proje çalışmaları konusunda destek olabileceklerini belirtti. TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Dernek Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt’ a ziyaretleri için teşekkürlerini de iletti.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; topluma geri dönüşüm bilincini kazandırmak üzere kurdukları dernek ile yurt içi ve yurt dışı özel ve kamu kurum ve kuruluşlar, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte projeler geliştirerek geri dönüşüm konusunda toplumsal bilinci oluşturmak istediklerini belirttiler ve Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundular.