Kocaeli Haber Dünyası
Kocaeli Haber Dünyası
  • 15.08.2021
TÜGER’den Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e  Ziyaret

TÜGER’den Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e  Ziyaret

Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneğinden Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e  Ziyaret...

Kocaeli’nde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği– adına Genel Başkan Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt; Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin’i makamında ziyaret etti. Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’ e dernek çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, geri dönüşüm konusunun ülkemizin ve dünyamızın en önemli konularından biri olduğunu tüm insanların, kurum ve kuruluşların bu konuda bilinçli hareket etmesi gerektiği söyledi. Ülke ve dünya nüfusunun arttığını, tüketim sonrası ortaya çıkan geri dönüşüm sistemine dahil edilebilecek maddelerin doğaya atılmaması ve doğanın kirletilmemesi gerektiğini sözlerine ekledi. TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Dernek Genel Başkanı Gündüz Kamil Çehreli, Genel Başkan Vekili Hakan Ergül, Genel Sekreter Veli Yıldız ve Fahri Kurucu Başkan Çetin Şenyurt’ a ziyaretleri için teşekkürlerini de iletti.

TÜGER- Tüm Geri Dönüşümcüler Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; topluma geri dönüşüm bilincini kazandırmak üzere kurdukları dernek ile  yurt içi ve yurt dışı özel ve kamu kurum ve kuruluşlar, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte projeler geliştirerek geri dönüşüm konusunda toplumsal bilinci oluşturmak istediklerini beyan ettiler ve Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundular.